Konkurs darmowa sesja narzeczeńska

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  • Przesłać na adres konkurs@hdstudios.pl zdjęcie ze swoją „drugą połówką”, najlepiej obrazujące jaką parą jesteście. Do zdjęć załączyć swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, e-mail).
  • Dołączyć do grona  fanów naszego profilu korzystając z zakładki oznaczonej literą ” f ” w lewej skrajnej części naszej strony lub bezpośrednio na: http://www.facebook.com/pages/HDstudios/124972130889482

Zdjęcia zostaną opublikowane na Facebook’u oraz na naszej stronie internetowej, gdzie odwiedzający będą mogli je oglądać oraz komentować. Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy najciekawsze i dla wygranej pary zrealizujemy sesję narzeczeńską.

REGULAMIN

1. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierana lub administrowana lub też stowarzyszona  we współpracy z Facebookiem.
2. Odpowiedzialność za konkurs Ponosi organizator tj. HDstudios, jednocześnie każdy uczestnik całkowicie zwalnia Facebook  z odpowiedzialności związanej z konkursem.
3. W konkursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat.
4. Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu jest HDstudios. Przetwarzanie danych osobowych uczestników Konkursu następuje jedynie w celu przeprowadzenia Konkursu i wydania nagród zgodnie z przepisami prawa
5. Uczestnik wysyłając zdjęcie, oświadcza że posiada wszelkie prawa autorskie do publikacji przesłanego zdjęcia oraz wyraża zgodę na jego publikację na stronie www.hdstudios.pl oraz profilu facebook’owym HDstudios.
6. Konkurs trwa od godziny 18:00 dnia 10.06.2013 r.  do godz. 22:00 dnia 30.06.2013 r.
7. Nagrodą w Konkursie jest narzeczeńska sesja fotograficzna, do wykorzystania w 2013 roku.
8. W dniu 1.07.2013r. organizator, spośród nadesłanych zdjęć  wybierze najciekawsze, poinformuje zwycięzcę o wygranej oraz opublikuje wyniki na stronie www.hdstudios.pl
9. W przypadku wygranej, uczestnik wyraża zgodę na publikację zrealizowanej sesji fotograficznej na stronie firmy HDstudios.

Zapraszamy do zabawy

Para nr 1 – Ania & Przemek.

Konkurs darmowa sesja narzeczeńska

 

Para nr 2 – Asia & Joachim

Konkurs darmowa sesja narzeczeńska

 

Para nr 3 – Marta & Łukasz

Konkurs darmowa sesja narzeczeńska

 

Para nr 4 – Dominika & Damian

Konkurs darmowa sesja narzeczeńska

 

Para nr 5 – Kasia & Robert

Konkurs darmowa sesja narzeczeńska

WYNIKI KONKURSU

Sezon w pełni i tym samym sporo pracy, dlatego też dopiero teraz publikujemy wyniki naszej zabawy. Pierwszy raz zrobiliśmy konkurs, gdzie sami mieliśmy decydować o wygranej i jak się okazało znaleźliśmy się w trudnej dla nas sytuacji. Wybraliśmy zdjęcie, które według nas najlepiej oddaje charakter znajdującej się na nim pary. Wszyscy odnieśliśmy wrażenie, że para jest „pozytywnie zakręcona” i tym samym chcielibyśmy pogratulować parze nr 3 – Marcie i Łukaszowi.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapowiadamy jednocześnie że jak tylko zrealizujemy wygraną sesję,  od razu zorganizujemy kolejny konkurs. Nie chcielibyśmy  po raz kolejny wybierać zwycięzców i tym samym liczymy na jakieś podpowiedzi jak rozwiązać problem wygranej. Poprzednim razem zrobiliśmy ankietę, gdzie z jednego adresu ip można było oddać jeden głos dziennie. W praktyce okazało się jednak, że osoby ze zmiennym ip mogły głosować bez ograniczeń :-). Nie możemy też zliczyć ilości like’ów ponieważ facebook zakazuje wykorzystywania swoich mechanizmów do obsługi konkursów. Liczymy na Wasze sugestie, coś na pewno wymyślimy.

pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

22 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress